• Snímek 51

středa 24.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

Divadelní představení.

Budějovické Dynamo prohospodařilo nadějný náskok

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Fotbalisté Českých Budějovic, kteří v pátek odehráli první mistrovské utkání po takřka měsíční přestávce způsobené epidemií příušnic, začali zápas proti Karviné výborně. Ještě na začátku 81. minuty vedli o dva góly (4:2), ale závěr utkání vůbec nezvládli. Nejprve snížil střídající Zbyněk Pospěch, aby v 86. minutě dokonal budějovickou zkázu svým druhým gólem karvinský Lubomír Urgela. Dynamáci tak nakonec berou ze strhující podívané pouze bod za osmigólovou remízu, další domácí utkání sehrají hned v úterý 5. dubna, kdy na Střeleckém ostrově přivítají v dohrávce 19. kola Fotbalové národní ligy Sokolov. Zápas začíná v 17 hodin.

SK Dynamo ČB – MFK Karviná 4:4 (2:2). Branky: 4. Benát, 31. Kalod, 53. Šimák, 65. Mareš – 45. a 86. Urgela, 23. Janečka, 81. Zb. Pospěch. ŽK: 2–0 (Klesa, Kalod). Rozhodčí: Franěk – Koval, Černý.

Vychutnejte si galerii fotografa Jana Škrleho.