banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Ateliér Vipart představí v rozhlase práce svých studentů

 Autor: Ateliér Vipart

    Autor: Ateliér Vipart

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Březnová výstava v denní kavárně českobudějovického Českého rozhlasu nabídne malby studentů výtvarného ateliéru Vipart akademické malířky Petry Vichrové. Vernisáž proběhne zítra v úterý 4. března od 17 hodin.

 

Většina studentských vystavených děl je malována technikou akrylu nebo olejomalby na plátně. Výstavu je možné zhlédnout u šálku dobré kávy v pracovních dnech mezi 9. a 18. hodinou ve výstavním prostoru denní kavárny v budově Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů 1 až do konce března.
Ateliér Vipart Petry Vichrové nabízí výtvarné kurzy pro děti, mládež a dospělé. Cílem je zajistit kvalitní výuku v oblasti výtvarného umění v Českých Budějovicích. „Kurzy jsou určeny pro všechny zájemce, od úplných začátečníků až po pokročilé umělce. Také jsou určeny pro uchazeče o studium na výtvarných školách, kteří se chtějí připravit na talentové zkoušky na střední či vysoké školy,“ doplňuje Petra Vichrová.

Zdroj: Český rozhlas České Budějovice

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace