Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Black and white

  neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

  Koncert.

 • Strakonický drak

  neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

  Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Atleti hodnotili uplynulý rok

Milevský delegát Pavel Fleischmann, který byl zvolen i na republikovou VH ČAS. , Autor: J. Fuka

Milevský delegát Pavel Fleischmann, který byl zvolen i na republikovou VH ČAS.     Autor: J. Fuka

JIŽNÍ ČECHY – Valná hromada Jihočeského atletického svazu za loňský rok se uskutečnila v pátek 20. března v píseckém hotelu Otavarena. Krajského jednání atletů se zúčastnilo celkem čtyřiadvacet delegátů z jihočeských atletických oddílů a členů výkonného výboru.

 

Mezi delegáty byli i zástupci atletických oddílů z Písecka. Jaroslav Putschögel a Jiří Jansa z Atletiky Písek, Pavel Fleischmann ze Sokola Milevsko a Josef Fuka z TJ Chyšky. 

 Předseda svazu Pavel Novák si ve svém vystoupení posteskl, že atleti mají stále méně peněz na svou činnost. Nutné jsou tedy granty. Potěšující je podle něj fakt, že Jihočeský kraj je na prvním místě v Česku v počtu vybudovaných 400metrových atletických drah s umělou plochou. Vysoce hodnotil kvalitu jihočeských rozhodčích a ocenil spolupráci jihočeského atletického svazu s Plzeňským a Karlovarským krajem, konkrétně v konání krajských přeborů družstev a jednotlivců. Zároveň se pozastavil nad malou účastí žákovských atletů na halovém mistrovství republiky a pochválil vyhodnocení Ankety nejlepších atletů Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. 

Probíraly se také vypsané granty, nedostatek rozhodčích nebo nedostatečná propagace atletiky.

V závěru se schvalovala šestice delegátů, kteří se zúčastní republikové valné hromady. Pojede na ní i milevský Pavel Fleischmann.

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace