banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

  pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

  Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

 • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

  pátek 23.8 21:00 - Vlksice

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Bili ho, okradli, omezili na osobní svobodě a vydírali ho

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Českobudějovičtí kriminalisté z oddělení obecné kriminality v těchto dnech doobjasnili loňský případ loupežného přepadení a omezovaní volného pohybu, ke kterému došlo počátkem října u Kamenného Újezdu.

 

Tehdy dva muži ve věku 24 a 25 let vylákali dalšího muže ke společné jízdě motorovým vozidlem z krajského města na výpadovku směrem k Českému Krumlovu, kde ho na konci obce měli oba pravděpodobně za použití násilí napadnout. Posléze mu sebrali jeho osobní věci, finanční hotovost a doklady.

To jim však nestačilo a pod pohrůžkou další újmy na zdraví nutili poškozeného, aby vykonával pokyny, které mu důrazně stanovili. Tímto protiprávním jednáním mu způsobili nejen újmu na majetku ve výši nejméně 44 500 korun, ale především jsou důvodně podezřelí ze spáchání zločinu loupeže a omezování osobní svobody, vydírání a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Před pár dny si z rukou kriminalistů převzali usnesení o zahájení trestního stíhání, které je vedeno u jednoho z mladíků vazebně, druhý je řešen na svobodě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace