Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Budějovické městské derby vyhrál slavnější Motor

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Trvalo to 66 let, než se v jihočeské metropoli zase sešly dva hokejové týmy na ligové úrovni. Naposledy to bylo v roce 1950, kdy hrál ligu kromě Stadionu (dnešní Motor) ještě budějovický Meteor. Od té doby se kromě Motoru probojoval do ligové soutěže další tým až letos, a byl jím budějovický David Servis. Oba celky mají pochopitelně zcela rozdílné ambice, Motor chce zaútočit na postup z první ligy do nejvyšší soutěže, David Servis bude nováčkem druhé ligy. Oba týmy se střetly ve čtvrtek 11. srpna v přátelském utkání, které vyhráli na ledě motorácké Budvar arény domácí vysoko 8:2.


ČEZ Motor České Budějovice – HC David Servis České Budějovice 8:2
(3:0, 4:1, 1:1). Branky a nahrávky: 2. Žálčík (Rob, Babka), 6. Škoda, 7. Prokeš (Žálčík), 22. Rob (Prokeš), 27. Žálčík (Rob), 33. Čermák (Chovan, Žovinec), 40. Žáček (Kuchejda), 42. Žálčík (Rob) – 26. Zich (Ferebauer, Vylíčil), 60. Gulaš (M. Hanzal, Zich). Rozhodčí: Pražák – Jindra, Němec. Vyloučení: 7–6. Využití: 2–1. Přihlíželo 2 100 diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace