Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Geraldine Aron - Můj báječný rozvod

    Úterý 15.10 19:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Divadelní komedie.

  • Život na jihočeském venkově v 19. století

    Úterý 15.10 17:00 - Strakonice, sál knihovny

    Přednáška s Jankem Koubou.

Zobrazit všechny události
 

Budějovický kouč Radek Bělohlav bude působit u mládežnické reprezentace. V první nominaci je pět Jihočechů

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Úspěšný budějovický kouč a bývalý hokejový reprezentant Radek Bělohlav, který v uplynulé sezoně dovedl tým staršího dorostu Motoru České Budějovice až k extraligovému titulu, se dočkal významné odměny za svou práci. Nový hlavní trenér reprezentace hráčů do 18 let Alois Hadamczik si jej vybral spolu s dalším bývalým vynikajícím hokejistou Markem Židlickým jako asistenta do svého realizačního týmu. Bělohlav ale bude dál pokračovat i v budějovické organizaci. Výraznou stopu bude mít Motor také v hráčském kádru, kam budou patřit v nadcházející sezoně hokejisté ročníku narození 2001 a mladší.


V první nominaci širšího kádru nově se tvořící mužstva, které se bude připravovat na kempu v Kravařích, je hned pětice hráčů z mistrovských starších dorostenců – Šimon Kubíček, Martin Beránek, Matěj Toman, Jakub Čížek a Pavel Novák. Jihočeský klub je hlavní zásobárnou výběru, žádný jiný tým pět hráčů nevyslal. Po čtyřech hokejistech dodaly Sparta a Liberec. Motivaci zaujmout a vybojovat si další nominace do reprezentační osmnáctky mají Jihočeši obrovskou, už za pár týdnů totiž začne pod světly světových reflektorů prestižní turnaj Hlinka Gretzky Cup v Kanadě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace