Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Geraldine Aron - Můj báječný rozvod

    Úterý 15.10 19:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Divadelní komedie.

  • Život na jihočeském venkově v 19. století

    Úterý 15.10 17:00 - Strakonice, sál knihovny

    Přednáška s Jankem Koubou.

Zobrazit všechny události
 

Byl chycen při krádeži kovového odpadu

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

ČESKOBUDĚJOVICKO – Už čtyři měsíce sedmačtyřicetiletý muž kradl kovový odpad. Ten pak odvážel zpeněžit do sběrny druhotných surovin. Policisté z Trhových Svin ho měli neustále pod drobnohledem, ale až minulý týden se jim podařilo zloděje chytit při činu. Měl smůlu, a tak své počínání bude vysvětlovat před soudem.

Trhosvinenští policisté objasnili opakované krádeže kovového odpadu. Při této protiprávní činnosti chytili minulý týden sedmačtyřicetiletého muže z Jindřichohradecka. Ten od konce července do sedmého října nasbíral skoro osm tun kovového odpadu, který potom odvážel do sběrných druhotných surovin. Totožnost podezřelého policisté záhy zjistili, ale až při poslední krádeži ho zadrželi i s naloženým materiálem. Potom už musel s pravdou ven a doznal se ke všem krádežím z minulosti. Způsobená škoda několika majitelů byla vyčíslena na více než dvaapadesát tisíc korun.
„V pátek si muž převzal sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže a své jednání bude brzy vysvětlovat soudci okresního soudu,“ dodal tiskový mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace