banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Talkshow s Miroslavem Donutilem

  pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

 • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

  pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Čelní srážka na hlavním tahu I/3 si vyžádala život mladého řidiče

 Autor: HZS Jihočeského kraje

    Autor: HZS Jihočeského kraje

AKTUALIZOVÁNO - 16.5.2019 09:58

KAMENNÝ ÚJEZD - U Kamenného Újezdu na silnici I/3 došlo včera večer kolem jedenácté hodiny k další tragické dopravní nehodě. Její přesný průběh i zavinění vyšetřují policejní specialisté na dopravní nehody z Českých Budějovic. Zatím podle prvotních informací předpokládají, že řidič (1990) z Větřní s vozidlem BMW jel směrem na České Budějovice a ze zatím nezjištěných příčin přejel do protisměru a střetl se s vozidlem VW Tiguan.

 

Jeho posádka - muž a žena utrpěli při střetu lehčí zranění a byli po základním ošetření na místě zdravotnickou záchrannou službou převezeni do nemocnice. Řidič vozidla BMW při nehodě zemřel. Jeho spolujezdec utrpěl těžké zranění a je v nemocnici. Policisté ještě prověřují totožnost zraněného spolujezdce. Po dobu vyšetřování nehody a odstraňování vraků vozidel byla silnice obousměrně uzavřena.

V Tiguanu cestovaly dvě osoby. Obě byly na místě ošetřeny zdravotníky ZZS a převezeny do nemocnice stejně tak jako spolujezdec z vozu BMW. Řidič vozu BMW srážkou utrpěl zranění, která byla neslučitelná se životem. Lékař ZZS u něj konstatoval smrt.

Policisté silnici v místě nehody zcela uzavřeli. Zasahující hasiči po zajištění místa nehody a zabezpečení havarovaných aut vyčkali, dokud policisté nehodu nezadokumentují. Poté tělo řidiče vyprostili. Zásah obě jednotky ukončily ještě před půlnocí. Policie ČR si pak vyžádala hasiče po jedné hodině ranní k úklidu vozovky. Zásah provedli profesionální hasiči ze stanice Suché Vrbné.

Diskuse k článku - 5 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Před týdnem tu kdosi rozumoval, že zabít se může člověk jen v malém autě

  Vloženo 16.5.2019 13:36:59

 • Josef 

  Reagovat

   

  Mladej kluk, BMW, široká kola, nejspíš mokrá silnice, pokud jel jako k...a, jako že asi ano, podle toho, jak auto vypadá, není se čemu divit. Fyzikální zákony platí i pro BMW.

  Vloženo 16.5.2019 10:44:45

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Prosím Vás, snad není potřebné se vyjadřovat k nehodám. Je to smutná záležitost, zemřel mladý člověk, další jsou zranění, dost neštěstí pro rodiny, tak nač se k tomu vyjadřovat. Stejně těmi komenty řidiče neovlivníte. Snad by bylo i dobře, kdyby paní redaktorka komentáře k nehodám neumožňovala. Už s ohledem na pozůstalé...

   Vloženo 16.5.2019 12:29:21

  • Anonym 

   Reagovat

    

   Přispěvěk byl skryt administrátorem, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků!

   Vloženo 17.5.2019 07:14:20

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace