Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Vokální soubor X-TET

  sobota 7.12 18:00 - Kaple Nanebevzetí Panny Marie, Štítného ulice, Jindřichův Hradec

  Koncert.

 • Tim Rice, Andrew Lloyd Webber Evita

  sobota 7.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

  Muzikál podle životního příběhu Evy Perónové.

Zobrazit všechny události
 

Černý den v dopravě pokračuje. U Bernartic havaroval další motorkář, u Dolního Žďáru brzdí dopravu nehoda tří automobilů

Místo havárie motocyklisty u Bernartic.

Místo havárie motocyklisty u Bernartic.

JIŽNÍ ČECHY - Série nehod v kraji pokračuje. Došlo k dalším nehodám, které podstatně ovlivňují dopravu. Ty nejvážnější jsou na Písecku a Jindřichohradecku.

U Bernartic na Písecku došlo na silnici číslo 1354, tedy na trase, která slouží jako objízdná trasa za uzavřenou silnici číslo 105 z Bernartic do Týna nad Vltavou. Havárie ovlivňuje oba směry provozu, zasahují záchranáři. Obnovení plného provozu se předpokládá kolem půl čtvrté odpoledne. 

Na Jindřichohradecku, na silnici číslo 34 u obce Dolní Žďár, došlo k nehodě tří osobních automobilů. Bohužel ani tato nehoda se neobešla bez zranění a také tato událost ovlivňuje oba směry provozu. Na místě momentálně probíhá zásah záchranných složek. Obnovení plného provozu se předpokládá  asi v 16.40.

 

Další nehody jsou momentálně hlášeny ještě u Malont na Českokrumlovsku a Libějovic na Strakonicku. Ty se naštěstí obešly bez zranění účastníků. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • petr 

  Reagovat

   

  Už aby byl konec léta, těch mrtvých motorkářů nějak moc přibývá. Dříve kluci začínali jezdit na pionýru, pak na malých motocyklech. Dneska si může rychlý velký stroj koupit stále více lidí, protože na to prostě mají, ale někteří nejsou vůbec vyježdění. Navíc řada z nich absolutně nedodržuje předpisy. Předjíždění zleva zprava, v zatáčkách, ... o rychlosti ani nemluvím. Pak to končí tragédií a zbytečně zmařeným životem.

  Vloženo 12.8.2018 07:51:14

  • Karmol 

   Reagovat

    

   Ja je nemohu litovat kdyz si to zpusobi sami nikdo za ne neridi .vyjma tech ktere nekdo smete svou agresivni a bezohlednou jizdou

   Vloženo 12.8.2018 12:28:19

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace