banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Chtěla skončit s prostitucí. Muž ji začal vydírat

PÍSEK - Písečtí kriminalisté rozkryli případ kuplířství. Mladá dvojice se chopila organizování sexuálních služeb, používala k tomu čtyři ženy, které musely odevzdávat polovinu získaných peněz.

Dvojice měla nejméně od dubna do července nabízet sexuální služby na internetu, s „klienty" sjednávat podmínky i odměny pro ženy, kterým poté předávali konkrétní informace o místě schůzek i výši dohodnuté odměny a druhu požadované služby. Ženy se se zájemci setkávaly v Písku a okolí, ale také v Prachaticích či Českých Budějovicích.

Když chtěla jedna z žen s poskytováním sexuálních služeb za peníze skončit, nastalo vydírání a organizátor prostituce jí vyhrožoval, že pokud to udělá, zveřejní její intimní fotografie.

Kriminalisté oba podezřelé v úterý 13. srpna zadrželi a po provedení všech potřebných úkonů dvojici sdělili obvinění ze spáchání trestných činů kuplířství a vydírání. Vyšetřování případu dále pokračuje, oba obvinění jsou stíháni na svobodě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace