Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Transsibiřská a Transmongolská magistrála

    Úterý 20.8 20:30 - Stánek - Žižkovo náměstí, Tábor

    Cestopis.

  • Loutka - Dvorní divadlo

    Úterý 20.8 18:30 - Jezírko v parku za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí

    Divadelní komedie pod širým nebem.

Zobrazit všechny události
 

Čtvrtý ročník hokejového turnaje mladých nadějí v Táboře slavnostně zahájen

TÁBOR - Čtvrtý ročník hokejového turnaje mladých nadějí ročníku 2005 začal dnes ráno na zimním stadionu HC Tábor. V rámci víkendového programu, který vyvrcholí v neděli slavnostním vyhlášením, můžete potkat mladé naděje ze všech koutů republiky a ze Slovenska. Představí se hráči z Brna, Třebíče, Českých Budějovic, Karlových Varů, dále z Chomutova, Bratislavy a Třince. Program bude také obohacený návštěvou mistra světa z let 1976 a 77 a trojnásobného vítěze Stanley Cupu Jaroslava Pouzara.

Turnaj v devět hodin ráno odstarovali mladí hokejisté HC Tábor zápasem proti Motoru České Budějovice. Přetahovanou o výsledek rozhodl šťastnou střelou mezi nohy budějovického brankáře domácí Křepelka. V poslední minutě tak překlopil skóre na 4:3 pro HC Tábor. Není divu, že radost na ledě byla po utkání obrovská! Zápasy pokračovaly podle rozpisu celý den.

Program pokračoval slavnostním zahájením, které začalo ve čtyři dopoledne. A aby hokejové naděje viděly, že nejen oni se umí skvěle pohybovat na bruslích, patřilo zahájení mladým krasobruslařkám. A opravdu se bylo na co koukat. Pak už se na led podle předem určeného pořadí za mohutného potlesku fandících tribun dostaly také jednotlivé týmy, jako poslední nastoupili domácí. Po státních hymnách, české a slovenské, přivítala malé hokejisty místostarostka Tábora Olga Bastlová.

Jak to při zahájení vypadalo se můžete kouknout v krátké fotoreportáži. Zítra turnaj pokračuje podle rozpisu. Přijďte malé hokejisty podpořit!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace