banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Začarovaný les

    pondělí 22.7 10:00 - Protivín, KD

    Loutková pohádka.

  • Kašpárek a prasátko

    pondělí 22.7 15:00 - Protivín KD

    Loutková pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Čtyři nehody na Budějovicku komplikují nedělní dopravu

Ilustrační foto

Ilustrační foto

ČESKOBUDĚJOVICKO - Řidiči na jihočeských silnicích mají dnes černý den. Hned na několika místech se tvoří kolony, auta musí objíždět nehody a autohavárie. Nejčerstvější je nehoda u Kamenného Újezdu a u Temelína, dále pak havárie u Strážkovic a Hluboké nad Vltavou.

 

Silný provoz postihne řidiče na silnici 3 u Kamenného Újezdu, havarovala zde dvě vozidla. Incident vyšetřuje policie. S omezením počítejte zhruba do půl šesté.

Před čtvrtou hodinou došlo k nehodě na silnici 105 u Temelína, v místě se tvoří kolona. Omezení může trvat do tři čtvrtě na šest.

O něco dříve havarovalo vozidlo na silnici 156 u Strážkovic směrem na Trhové Sviny. V jednom směru očekávejte zdržení, odklizení havárie by mělo proběhnout nejpozději ve tři čtvrtě na pět.

S komplikacemi lze počítat také na silnici 10582 u Hluboké nad Vltavou u železničního přejzedu nedaleko rybníka Bezdrev. Auto tu nabouralo do dopravního značení. Se zvýšenou opatrností projedete. Omezení na vozovce potrvá do půl páté.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace