Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

    středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Cyklisté ukončili sezonu

 Autor: Karolína Průšová

    Autor: Karolína Průšová

JIŽNÍ ČECHY - Oblíbená akce s příhodným názvem Přes kopec na Hradec aneb Jindřichohradecký pedál završila cyklistickou sezonu v celém Jihočeském kraji. Na trasy dlouhé čtyřiapadesát, devětadvacet a dvanáct kilometrů se v sobotu 5. října vydalo celkem 545 účastníků z Jindřichohradecka, Českobudějovicka, Táborska, Písecka a Milevska a vytvořili tak rekord podzimních výšlapů. Nejdelší trasu ujelo 162 účastníků, což je rekord na nejdelší trati.

Na sobotu 5. října byl ve městě nad Vajgarem naplánován podzimní společný výšlap na kolech s názvem Přes kopec na Hradec aneb Jindřichohradecký pedál. Start i cíl podzimního Pedálu byl na hřišti pod Gymnáziem Vítězslava Nováka.
Během odpoledne si účastníci mohli vyzkoušet horolezeckou stěnu, malování na obličej, střílení na branku u stanoviště florbalového týmu, překonání malé házenkářky v bráně a další soutěže. Překvapením odpoledne bylo pouštění žlutých a modrých balonků štěstí s přáním.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace