neděle 15.12 18:00 - Zvíkovské Podhradí, Kaplička

• Vánoční koncert v kostele

neděle 15.12 14:00 - Písek, Kostel Narození Panny Marie

Domácí vyprovodili Roudné s bůrem i v deseti

ČÍŽOVÁ - Po minulém jihočeském derby s Českým Krumlovem, kdy hosté odjeli z Čížové z půltuctem, říkal kapitán domácích Michal Held, že jeho tým míří vysoko a nemluvil do větru. V dalším divizním fotbalovém derby mužstev z jihu Čech mezi čtvrtým a pátým celkem tabulky, to poznali fotbalisté z předměstí krajského města na vlastní kůži. Kdo čekal vyrovnanou partii, byl na velkém omylu. Od první do poslední minuty hvězdný domácí tým jasně dominoval a svou převahu pořádně vyjádřil gólově až v době, kdy hrál o deseti, když byl v 50. minutě vyloučen po druhé žluté kartě Tomáš Fenyk. Hattrickem se blýskl Roman Zahrádka, který měl téměř stoprocentní střeleckou úspěšnost.

Sokol Čížová - Malše Roudné 5:0 (1:0)

Branky: 51., 74. a 83. Zahrádka, 37. Janda, 76. Jirouš

Rozhodčí: Szikszay – Štrincl, Kříž. ŽK: 2:2 (Fenyk 2 – Kössl, Turek). ČK: 1:0 (50. Fenyk po 2 ŽK). Diváků: 213

Čížová: Satrapa - Pohnán, Novák, Rozhoň, M. Held - Zahrádka (83. Chytrý), Dvořák, Fenyk, Polodna - Jirouš, Janda (81. Janoch). Trenér Zdeněk Staroba

Roudné: Konečný – Kössl (62. Turek), Průcha, Havel, Tušer - Samek (46. L. Vávra), R. Otepka, O. Otepka, Růžička (56. Štěpánek) - Markytán, Píša. Trenér Libor Šolc

Ve středečních Píseckých postřezích pochválí své svěřence čížovský trenér Zdeněk Staroba a střelec hattricku Roman Zahrádka prozradí, jak se mu hraje s bývalými exligovými spoluhráči, pro které je divize hodně malá.