Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trash Nightmare festival - Vol. 7

    sobota 19.10 17:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Hudební festival.

  • Barbora Poláková - Tour 2019

    sobota 19.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Druholigisté za otloukánky, Old Boys vysoko zvítězili

MILEVSKO – Do Milevska ve čtvrtek zavítal tým HC Old Boys Motor České Budějovice, v jehož dresu se představilo hned několik mistrů světa či bývalých mnohaletých extraligových hokejistů – jen namátkou nastoupili Radek Bělohlav, Petr Rosol či Petr Sailer. A právě hosté byli i přes svůj pokročilejší věk po celé utkání lepší, zužitkovali své zkušenosti, pobavili diváky a nakonec zvítězili vysoko 6:2.

 

Druholigoví hokejisté Milevska, kteří jsou v přípravě na již potvrzenou barážovou sérii, v současné době poctivě trénují a vyhlížejí svého soupeře. Ten vzejde ze dvou kvalifikačních skupin, jejichž vítězové se následně ještě utkají o možnost vyzvat Milevsko ve vzájemném duelu. Vzduchotechnici ale už nyní vědí, že v barážové sérii nebudou moci využít služeb kanonýra Jana Stokláska, který neodehrál po příchodu ze Soběslavi dostatečný počet utkání, aby splňoval podmínky pro start v baráži.

 

HC Milevsko 2010 – HC Old Boys Motor ČB 2:6 (1:3, 1:3, 0:0). Branky a nahrávky: 9. Drda, 26. Urbanec (Štěrba) – 2. Bělohlav (Ťoupal), 7. Bělohlav (Bednařík), 16. Ťoupal (Bělohlav), 24. Dvořák (Rosol), 29. Rosol, 36. Šťastný (Turek).

 

Sestavy

HC Milevsko 2010: Škubal (31. Kolář) – Štych, Stoklásek, Bartůněk, Hlinka, Štěrba, Srdínko – Reiniš, Fořt, Drda, Novotný, Nevolný, Homolka, Urbanec, Sumerauer, Pouch, Novák.

Old Boys ČB: O. Bláha – Bauer, P. Bláha, Dvořák, Radouch, Semrád, Ťoupal, Turek, Bednařík, Bělohlav, Rosol, Sailer, Klosse, Butal, Šťastný.

 

Ve středečních Milevských novinách naleznete také hodnocení milevského útočníka Jiřího Fořta a rozhovor s trenérem Václavem Kmoníčkem.

 

Pavel Pubal

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace