Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Běh městem

    středa 21.8 18:00 - Strakonice, start Letní kino

    25. ročník závodu + bohatý doprovodný program.

  • Jak do Mastné Lhoty přišel čert

    středa 21.8 17:00 - park před budovou Spektrum, Sezimovo Ústí

    Loutková pohádka pro děti.

Zobrazit všechny události
 

Footfest 2016 v Želči je tu! Ještě máte šanci získat lístek zadarmo

AKTUALIZOVÁNO - 11.7.2016 15:20

Kvalitní muzika a originální doprovodný program. Nevšední zážitky a zajímaví lidé. Dobré jídlo a vynikající pití. Tradiční Footfest v Želči u Tábora je tady! Dvanáctý ročník dnes již kultovní želečské události vypukne v pátek 15. července.

Fest zahájí divočina maskovaných metalistů z DYMYTRY. Do klídku vás hodí VOXEL, O5 A RADEČEK a klasika v podobě kapely MŇÁGA A ŽĎORP. Na vlnách skáčka se společně s POLEMIC přehoupnem k rockovému popíku UDG a DIVOKEJ BILL vám do uší pustí pravý úvalský folk-rock. Páteční line-up uzavřou kapely KRUCIPÜSK, PLEXIS a PESHATA.

Nejen hudbou živ je festivalový návštěvník. A tak je i letos je tu pro vás doprovodný program. Turnajům v malé kopané bude patřit sobota. Stejně jako loni i letos budou připraveny fotbalové zápasy v Bumper ballu. Novinkou letošního roku bude stále populárnější hra s kelímky, pingpongovými míčky a pivem, Beer-pong. Originální autobus Tullamore Dew Bus, který bude plný prvotřídního pití ale i hudby, bude zaparkován uvnitř areálu.

Sobotní line-up bude tentokrát rozšířen o třetí stage. Na té se představí hudební formace jako NEW SOUND ORCHESTRA, MEZCLA ORQUESTA nebo rumuská kapela SELFISH MURPHY. Ujít si nenechte ani bubínkovou show TOKHI & THE GROOVE ARMY.

Na hlavních podiích to v sobotu vypukne koncerty TOTÁLNÍHO NASAZENÍ, DEBILL HEADS a VŠECH SVATÝCH. Vrchol festu přijde s pražskou alternativou TATA BOJS, rockovou záležitostí ARAKAIN, slovenským punk rockem HORKÝŽE SLÍŽEtaneční, pěvecká a striptérská show skupiny MIG 21. Festivalovou událost letošního léta uzavřou kapely ZAKÁZANÝ OVOCE, VODOVOD a QÝCHODU.

Zavřete brány za každodenní rutinou, pojďte na Footfest!

-PR-                               

Více na: 

www.footfest.cz
https://www.facebook.com/events/1518052285157568/

lístky objednávejte na info@footfest.cz

Chcete lístek zadarmo?

Je to jednoduché. Víte kolikátý ročník Footfestu se letos koná? Odpověď napište jako SMS zprávu ve tvaru JCT mezera FOOT mezera a vaši odpověď. (číslicí). Tu odešlete na číslo 900 06 09. Z došlých správných odpovědí vylosujeme 4 z vás, kteří od nás získají lístek na oba dva dny tohoto skvělého festivalu.

Odpovědi můžete posílat od tohoto okamžiku až do úterý 12. července do desíti hodin. Losovat začneme hned po ukončení hry. Pokud se vylosovanému výherci dvakrát po sobě nedovoláme, jeho výhra propadá a vylosujeme dalšího v pořadí. Tak neváhejte. Bude to stát za to.

Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Technicky zajišťuje Globdata a.s., www.globdata.cz, www.platmobilem.cz.    

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace