Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vánoční setkání občanů Netolic starších 70 let

    Úterý 10.12 14:00 - Sál ZUŠ Netolice

  • Divadélko pro nejmenší

    Úterý 10.12 10:30 - Strakonice, RC Beruška

Zobrazit všechny události
 

Footfest v Želči jede!

 Autor: Ivo Bukač

    Autor: Ivo Bukač

ŹELEČ - Ve čtvrtek odpoledne se rozjel patnáctý ročník letního Footfestu v Želči na Táborsku. Hned na první festivalový den, kdy ozdobami programu byly například formace Traktor, Dymytry a Škwor, dorazilo podle odhadu pořadatelů na 3500 lidí. To ale nebylo nic proti pátku, kdy se areál vpodvečer zaplnil a přálo i počasí. A Footfest pokračuje ještě v sobotu.

 

Stage Head v pátek pozdě odpoledne rozpohybovala kapela Znouzectnost, koncert vrcholil hitem Hasiči. Známé hity Jaroslava Uhlíře si spolu s ním zpívali příslušníci několika generací. Znali je všichni, mladí i střední (protože střední generace se dnes uvádí do 69 let a i té je na festivalu plno), rockeři i punkeři.

Poté se dav přesunul ke Strabag Stagi, kde to rozjeli Visáči neboli Visací zámek a po nich slovenské Inekafe. Na hlavní scéně pak rozproudily večer nejen pro pamětníky kapely Katapult a Olympic. Zábava pokračuje do tří ráno s britskými The Toy Dolls, F.O.B. nebo maďarskou formací Paddy and the Rats. 

Pokračování v sobotu, kdy program vyvrcholí s Davidem Kollerem, Hudbou Praha nebo na hlavní scéně s kapelou Mig 21 a španělskou Ska-P. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace