Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kreativní dílnička

    pondělí 18.11 18:00 až 21:00 - DDM Netolice

    Kreativní dílnička při které si můžete snadno a jednoduše vyrobit penál, kosmetickou tašku nebo nákupní tašku. Dílnička je vhodná i pro začátečníky.

  • Postavme se na své nohy

    pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

    Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

Zobrazit všechny události
 

Fotbalisté Českých Budějovic už ladí formu na Lipně

ČESKÉ BUDĚJOVICE/LIPNO – Po pondělním dopoledním tréninku vyrazili fotbalisté Českých Budějovic na Lipno, kde se připravují na náročné boje v nejvyšší tuzemské soutěži. Ubytováni jsou ve Frymburku a trénují dvakrát denně v Loučovicích, jen ve středu si odskočí na prestižní přípravný zápas do Čelákovic, kde se utkají od 18.30 hodin s mistrovskou Slavií Praha. Na soustředění budou Jihočeši pilovat zejména herní stránku, aby byli ideálně připraveni, vždyť hned na podzim je doma na Střeleckém ostrově čeká postupně Sparta, Plzeň i Slavia, tedy tři nejlepší celky uplynulého ročníku Fortuna ligy. K mužstvu už se připojili také nejnovější nováčci – Ivan Schranz, který do Dynama přestoupil z Kypru, a ze Sparty hostující Jiří Kulhánek.

Fotoreportér Jan Škrle vyrazil s Dynamem nejen na poslední trénink před odjezdem, ale i na první fáze na Lipně. Prohlédněte si bohatou fotoreportáž a buďte v obraze!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace