Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Futsalový turnaj starých gard v Milevsku se blíží. Přihlašování je otevřeno

Ilustrační foto.

Ilustrační foto.

MILEVSKO - O akce v milevské sportovní hale, která má supernový umělý povrch, je velký zájem. Pořadatelům tradičního turnaje v malé kopané pro hráče nad 40 let O pohár Milevských novin, se podařilo získat termín na neděli 14. ledna. Jinak je hala beznadějně o víkendech plná až do dubna. Letos se tedy turnaj koná o něco dříve než v předchozích více než dvaceti letech, po které jeho tradice trvá.

 

Přihlášeny jsou zatím týmy Dražice, Lazaři, Božetice, loňský vítěz Marná snaha, jako host s výjimkou z věkového limitu by měly přijet fotbalistky z píseckého Hradiště. 

Vřele vítáni budou všichni účastníci z předchozích let - Slavoj Pacov, OSP Písek, Petrovice, Old boys Sepekov, Hrazánky, HUK Cetoraz, Dukla Tábor, ale i všichni další, kteří na přátelském turnaji v Milevsku ještě nebyli.

Zájemci, kteří dají dohromady tým pro 4+1 herní systém, se mohou přihlásit na telefonu 776 763 727. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace