Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Václav Neckář se skupinou Bacily

    pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Harlej, Škwor, Citron a další rockové pecky míří do Přeštěnice. Hrajeme o lístky

JIŽNÍ ČECHY - Open Air Musicfest Přeštěnice. Legendární multižánrový festival uprostřed jihočeských lesů, luk a strání. Od roku 2003 se každoročně koná v Přeštěnici nedaleko Milevska, která je pro něj díky své poloze naprosto ideálním místem s pohodovou atmosférou.

Pro příznivce české rockové muziky je letos na festivalu v Přeštěnici poměrně široká nabídka. V sobotu 1. července se na hlavních scénách představí celá plejáda oblíbených kapel. Těšit se můžete na Harlej, Škwor, Citron s Láďou Křížkem a zpěvačkou Tanjou, Kamila Střihavku, Alkehol, Zakázaný Ovoce nebo skupinu Trautenberk. „Vyšli jsme vstříc našim fanouškům, kteří chtějí více české klasiky, a tak speciálně pro ně jsme sestavili sobotní program,“ vysvětluje jeden z organizátorů festivalu Josef Kašpar. V něm se kromě výše zmiňovaných do Přeštěnice po dlouhých létech vrací Hentai Corporation nebo hardrocková parta Votchi. Regionální scénu budou zastupovat strakoničtí Hamr a Herdek Filek.

V programu festivalu, který ovšem začíná festivalovým večírkem ve čtvrtek 29. června, naleznete spoustu dalších zajímavých jmen. Již v pátek vystoupí Mandrage, Jelen nebo Rybičky48. Oblíbený festival nabízí kromě hudby také divadelní představení, program pro děti a další zábavu. V areálu je možné stanovat. Pro ty, kteří si chtějí vybrat ze dvou dramaturgicky odlišných dní, je k dispozici jednodenní vstupenka v ceně 390 Kč. Podrobné informace jsou na festivalovém webu www.prestenice.cz.

Chcete lístky zadarmo?

Není nic snadnějšího. Každý týden od teď až do 21. června vylosujeme vždy čtyři výherce, kteří získají volnou vstupenku na tenhle skvělý festival.  Více informací a podmínky si přečtete v sekci soutěže. Nebo klikněte rovnou ZDE.  

-PI-

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace