Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Postavme se na své nohy

    pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

    Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

  • Burza škol

    pondělí 18.11 9:30 - Písek, KD

    Prezentace středních škol, odborných učilišť a firem.

Zobrazit všechny události
 

Hlídejte si své osobní věci, kapsáři jsou vynalézaví

Ilustrační foto , Autor: Jiří Řeháček

Ilustrační foto     Autor: Jiří Řeháček

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Pozor na kapsáře! Za čtrnáct dní jsou Vánoce, a tak drobní kapsáři, ale i organizované party, mají zlodějské žně. Využívají nepozornosti nakupujících. Kradou bleskově a nepozorovaně. Okradený chybějící věci zaregistruje až později, mnohdy i na jiném místě. Zloději mají krádež předem pečlivě nacvičenou, mnohdy maskují svou rychlou ruku přehozenou bundou. Kapsáři si oběť vždy dobře vytipují.

 

O peněženku s osobními doklady, platební kartou a se čtrnácti stovkami, přišel během nákupů v centru krajské metropole mladý muž. Zloděj využil nestřeženého okamžiku a peněženku mu ukradl s kapsy bundy.
„Po neznámém pachateli trestných činů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku pátrají policisté z obvodního oddělení Čtyři Dvory. Buďte obezřetní a mějte své věci neustále pod kontrolou,“ dodala tisková mluvčí Lenka Holická.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace