Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Hokej se v Budějovicích hrát bude!

 Autor: Google

    Autor: Google

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Podle Miroslava Jocha (ČSSD), 1.náměstka primátora pro ekonomiku a majetek města se od září s největší pravděpodobností v Českých Budějovicích bude hrát první hokejová liga.

Dobrá zpráva pro fanoušky hokeje zní, že HC Mountfield potvrdil městu odstoupení od smlouvy o pronájmu Budvar arény. Sportovní zařízení, příspěvková organizace města České Budějovice, se totiž dohodlo s HC Mountfield na odkupu vybavení, které si pořídil do Budvar arény. Zároveň CB hokej 2013 Radka Bělohlava podepsal smlouvu o převzetí Caskova HC Motor, a to i s prvoligovou licencí. Přestože k faktickému převzetí ještě nedošlo, rozhodl se HC Mountfiled vyjít vstříc panu Bělohlavovi a jít nad rámec smlouvy, což znamená uvolnit zimní stadion. Hokejisté se totiž potřebují připravovat na novou prvoligovou sezonu. Potřebné zázemí by měli mít k dispozici už od čtvrtka 15. srpna. Zároveň dojde i k předání zařízení na tisk permanentek, které je sice v majetku města, ale HC Mountfield přistoupil na dohodu o výpovědi smlouvy. Původně měla tato smlouva výpovědní lhůtu dva roky. Fanoušci tak brzy budou moci nákupem permanentek podpořit úsilí Radka Bělohlava o záchranu českobudějovického hokeje.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace