sobota 19.10 17:00 - Písek, Divadlo pod čarou

Hudební festival.

• Barbora Poláková - Tour 2019

sobota 19.10 19:00 - Strakonice, MěKS

Hokejisté Strakonic vyhráli i páté utkání v přípravě, Hlubokou porazili rozdílem dvou gólů

Strakonice - Hluboká 6:4 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Strakonice - Hluboká 6:4     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Bez ztráty kytičky prošli přípravou na novou sezonu krajské ligy hokejisté Strakonic. Vyhráli všech pět zápasů. V generálce v sobotu 14. září přehráli Hlubokou nad Vltavou na svém ledě 6:4 (1:1, 3:2, 2:1), když se hattrickem blýskl Ondřej Dlouhý. Hosté vedli hned po minutě a dvou sekundách, ale domácí vzápětí vyrovnali a pak dalšími dvěma trefami otočili. Následně se soupeř dvakrát dotáhl na rozdíl branky a vyrovnal ve 47. minutě. V 52. minutě však tým od Otavy znovu strhl vedení na svoji stranu a čtyři sekundy před závěrečnou sirénou zvýšil do prázdné branky při power play hostů zmíněný Dlouhý.