Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Geraldine Aron - Můj báječný rozvod

    Úterý 15.10 19:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Divadelní komedie.

  • Život na jihočeském venkově v 19. století

    Úterý 15.10 17:00 - Strakonice, sál knihovny

    Přednáška s Jankem Koubou.

Zobrazit všechny události
 

Hotovo! Elvis Sukisa Mashike podepsal smlouvu v Liberci

 Autor: Jan Škrle.

    Autor: Jan Škrle.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – O námluvách mezi prvoligovým Libercem a nejlepším střelcem budějovického Dynama v uplynulé sezoně už jsme vás informovali v článku ze startu letní přípravy pod Černou věží. Do ní ani útočník z Konga Elvis Sukisa Mashike nenastoupil a rázem byl potvrzen jeho přestup na sever Čech. „Každý den jsem pracoval na tom, abych se dostal do nejvyšší ligy. Chtělo to čas a vytrvalost. Věřím, že si to zasloužím a mám na to. Těším se na prvoligový fotbal. Budu na sobě dál makat, abych nezklamal,“ uvedl populární Elvis, o kterého se stará zahraniční agent Orhan Dumanjić ze společnosti Orhan Sport Management, hned po svém přestupu pro oficiální web Slovanu Liberec.


Liberec vůbec čeká krušné léto plné změn. Nový slovenský trenér Zsolt Hornyák se musí vypořádat s odchodem mnoha klíčových hráčů – talentovaný útočník Graiciar zamířil do italské Fiorentiny, reprezentační bek Coufal odešel do pražské Slavie a konkurenční Sparta si z hostování stáhla své trio Havelka, Pulkrab, Wiesner. Není proto divu, že už se na sociálních sítích živě diskutuje, že by mohl pod Ještěd zamířit také druhý budějovický „drahokam", o kterého je zájem z nejvyšší soutěže – sparťanský odchovanec Jakub Pešek. Až nejbližší dny ukáží, jak reálný je příchod hráče, na jehož odstupném už se s Dynamem údajně nedohodl nováček z Opavy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace