Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kambodža

    Úterý 25.2 19:00 - Hrad Strakonice - Rytířský sál

    Přednáška cestovatele Dalibora Kalčíka.

  • Třídní koncert ZUŠ

    Úterý 25.2 16:30 - ZUŠ, Vimperk

    Koncert nástrojů: trubka, zobcová flétna, EKN.

Zobrazit všechny události
 

I sobota nabídne milovníkům zimních sportů výborné podmínky

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují v lyžařských areálech na Lipně, Monínci a Zadově?

 

Lipno nabízí výborné lyžařské podmínky. Ranní manšestr, odpolední slunce, téměř deset kilometrů sjezdových tratí. Návštěvníci si užijí kompletní zábavu ve skicrossu, snowparku , měřené slalomové trati nebo v zábavném parku lišáka FOXE. „Můžou využít sluneční lehátka u gastroprovozů i Stezku korunami stromů. Oblíbené je také večerní lyžování, ale i bobování nebo sáňkování v osvětleném hřišti lišáka Foxe,“ láká k návštěvě ředitel střediska Petr Dušek. V sobotu 14. února navíc lidé, kteří si u pokladen dají pořádnou valentýnskou pusu, získají skipass na večerní lyžování jen za dvacetikorunu. „Návštěvníky čekají i další akce, například jahody na sněhu nebo snow adventure  a hry lišáka Foxe pro nejmenší,“ dodal Petr Dušek.

Na Monínci momentálně leží od osmdesáti do sto deseti centimetrů sněhu, teplota se pohybuje kolem jednoho stupně pod nulou. Vleky pro denní lyžování jsou v provozu od 9 do 16 hodin. Návštěvníci můžou využít i osvětlený svah. Večerní lyžování je od 18 do 21 hodin.

Na Zadově v areálu Kobyla leží na sjezdovkách od padesáti do pětasedmdesáti centimetrů sněhu, na Churáňově je od patnácti do čtyřiceti a na Nových Hutích je od deseti do dvaceti centimetrů sněhové přikrývky.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace