Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

K loupežnému přepadení nedošlo, muž lhal

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Muž si přepadení vymyslel. Bodné rány si způsobil sám. Jihočeská policie v pátek informovala veřejnost o loupežném přepadení, ke kterému mělo dojít ve čtvrtek v podvečer na Jiráskově nábřeží pod Dlouhým mostem.

Viz článek: http://www.jcted.cz/budejovicko/v-budejovicich-nedal-muzi-cigaretu-a-tak-skoncil-v-nemocnici/

Českobudějovickým policistům v případě stále něco vadilo. Případem se intenzivně zabývali. Z šetření a indicií začali zjišťovat drobné nesrovnalosti. Loupež mohla být také smyšlená. Třicetiletý poškozený vypovídal, že pachatelem byl muž tmavé pleti, který na něj zaútočil nožem, bodl ho do břicha, okradl ho a utekl směrem k letní plovárně. Měl nu přitom odcizit peněženku a mobilní telefon.

Kriminalisté poblíž místa činu nalezli peněženku a vyslali na místo činu policejního potápěče ze zásahové jednotky. Potápěč důsledně prohledal dno Vltavy. V krátké době našel nůž i mobil. Kriminalisté udělali další šetření a výslechy. Zjistili, že nalezený nůž patří přepadenému. Následoval další rozhovor s poškozeným, který se pod tíhou důkazů přiznal, že si přepadení vymyslel. Řešil tak své osobní problémy. Nožem se zranil sám.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace