Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Beseda.

  • Bachata pro začátečníky

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Kamion blokující dálnici D3 je vyproštěn. Na místě probíhá vyšetřování

TÁBOR - Dnes, krátce po sedmé hodině ranní havaroval na dálnici D3 na dálničním přivaděči ve směru na Prahu kamion. Ten se při nehodě převrátil na bok a zablokoval tak provoz na dálnici.

Řidič kamionu podle prvotního šetření zřejmě nepřizpůsobil rychlost vozidla stavu a povaze mokré vozovky a převrátil kamion na bok. Při nehodě utrpěl lehké poranění a po ošetření na místě byl převezen ZZS do táborské nemocnice. Velké štěstí v neštěstí měl v tu chvíli řidič osobního vozidla tovární značky VW Transporter, projíždějící daným místem po D3 z Českých Budějovic na Prahu. Převracejícímu se kamionu se za cenu najetí do dopravního značení u středového dělícího pásu stačil vyhnout, takže ke střetu vozidel naštěstí nedošlo.

Místo nehody policisté zajistili a dopravu odklonili po nájezdech uvedené křižovatky. Přesná příčina a další okolnosti nehody jsou předmětem následného šetření dálničních policistů. Dechová zkouška na přítomnost alkoholu u řidiče kamionu proběhla s negativním výsledkem.

V současné době je kamion vyproštěn, na místě pracují policisté na vyšetření příčin nehody a hasiči provádějí úklid vozovky. Doprava v místě je stále částečně omezená. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace