Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country tancování

    středa 20.11 10:00 - Písek, KD

  • Géniové světové hudby v klavírních proměnách

    středa 20.11 19:00 - Písek, Trojice

    Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře.

Zobrazit všechny události
 

Kdo vyhrál lístek do Přeštěnice v Jihočeských týdenících?

Open Air Musicfest v Přeštěnici u Milevska se rozjede už ve čtvrtek 11. července. Potrvá do sobotního večera. Připraveno je šest scén, téměř 100 kapel a dýdžejů. Objeví se například legenda českého rocku David Koller, dále pak Krucipüsk, Prago Union, Michal Hrůza, Wohnout nebo Blue Effect. Přijede momentálně nejlepší rakouská skupina Kontrust z Rakouska.

Návštěvníci se mohou těšit také na taneční skupinu IYASA ze Zimbabwe. Mimo placenou zónu lze zdarma navštívit další stan. SummerSession Stage.cz. vám nabídne DJs sety s nimi nepřetržitý tok taneční muziky.
Zábavu dodá také Divadlo ve stanu, kde proběhnou zajímavá představení, ve čtvrtek beseda s Vojtou Kalinou (Pipes and Pints), promítnou se filmy ze slovenského festivalu Tell It Quick.

Soutěžní otázka v Jihočeských týdenících zněla, kolikátý ročník Musicfestu se letos koná. Správných odpovědí přišlo víc než tři stovky. Jedná se o 13. ročník.
Lístek na festival vyhráli Ivana Nováková z Milevska, Marie Šimečková z Branic, Miroslava Bártíková z Jistebnice, Simona Šturmová z Českých Budějovic, Jaroslava Temelská z Milevska, Lenka Havlová ze Stříteže, Stanislav Piller z Přeštěnice, Pavel Vrana z Třemešné, Václav Ginzel z Písku, Luboš Patek z Milevska, Tereza Sýkorová z Uzenic, Kateřina Podhorská z Přešťovic, Ivana Divišová z Přeštěnice, Martin Kubíček ze Sezimova Ústí I, Václav Podlipský z
Petrovic, Marie Kortanová z Milevska, Květoslava Novotná z Mužetic, Ivana Hronková z Milevska, Šárka Jarolímková z Orlíku nad Vltavou a Kristína Vranová z Třemešné.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace