Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Kostku v Budvar aréně nahradí světelný ukazatel

Takhle bude vypadat dres HC Motor České Budějovice pro prvoligovou sezonu 2013/2014. , Autor: Libuše Kolářová.

Takhle bude vypadat dres HC Motor České Budějovice pro prvoligovou sezonu 2013/2014.     Autor: Libuše Kolářová.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – V Budvar aréně bude nový světelný ukazatel, který nahradí světelnou kostku, ta se přestěhovala společně s HC Mountfield do Hradce Králové. I když zbývá do začátku prvoligové sezony jen šest dní, realizující firma František Kropík České Budějovice se zavázala, že stihne ukazatel v hodnotě 659 tisíc bez daně včas do haly namontovat. Hokejový klub HC Motor představil také podobu nových dresů – ty budou v tradiční žluto-modrých barvách.

Jihočeši zahájí novou sezonu ve středu 11. září domácím utkáním proti havlíčkobrodským Rebelům. Začátek je v 17.30 hodin. Očekává se veliký zájem fanoušků, s největší praděpodoností bude vyprodáno.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace