Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Rendez-vous předvánoční

    středa 11.12 17:00 - Městská knihovna, Vimperk

    Sváteční koncert Vojty Violinisty a Vánoce podle paní Růženy Váchové.

  • Česko zpívá koledy

    středa 11.12 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Zpívání pro všechny.

Zobrazit všechny události
 

Krádež na kulturní akci se zloději vydařila

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V sobotu, 11. ledna, krátce po půlnoci využil zloděj nepozornosti mladé ženy, která nechala volně přístupnou kabelku na stole při kulturní akci. Díky její lehkomyslnosti se zmocnil kabelky a ze šatny si vyzvedl nejen její kabát, ale i sako partnera.


V jednom z kulturních domů v Českých Budějovicích se konala kulturní akce. Tu navštívil i zloděj. Mapoval si své možnosti, pohyboval se přitom po celém prostoru. Šanci mu umožnila jedna návštěvnice, která nechala na stole volně přístupnou kabelku. Zloděj toho okamžitě využil. Kabelku sebral a získal tak nejen kabelku, ale také mobilní telefon a lístky do šatny. Zloděj si tak s ukradenou kabelkou a lístky došel do šatny a vyzvedl si dámský kabát a pánské sako, v kterém muž měl klíčky a průkazku MHD.
„Dosud neznámý pachatel způsobil okradenému páru škodu přesahující deset tisíc korun. Případem se zabývají českobudějovičtí policisté, kteří po zloději pátrají,“ dodala tisková mluvčí jihočeských policistů Lenka Holická.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace