Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Kvůli fotbalu bude dnes v Budějovicích víc policistů

ČESKÉ BUDĚJOVICE – V sobotu 14. března posílí policisté a strážníci výkon služby v krajském městě. Kvůli fotbalovému utkání a ohlášeným mítinkům v centru.

 

„Vzhledem k očekávaným akcím nastavila jihočeská policie na tuto sobotu  bezpečnostní opatření pro zajištění veřejného pořádku a dohledu nad bezpečností v silničním provozu. Předpokládá se zvýšený pohyb vozidel i chodců, a tak budou policisté situaci ve městě monitorovat. Podle potřeby budou řídit na křižovatkách a komunikacích pohyb osob i vozidel,“ uvedl tiskový policejní mluvčí Jiří Matzner.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace