Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country tancování

    středa 20.11 10:00 - Písek, KD

  • Géniové světové hudby v klavírních proměnách

    středa 20.11 19:00 - Písek, Trojice

    Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře.

Zobrazit všechny události
 

Lupič v Budějovicích daleko neutekl

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V pátek, krátce před půlnocí, v jednom hráčském lokále to vypadalo jako ve starém westernu. Do herny baru vstoupil zamaskovaný muž. Klidným krokem si to namířil rovnou k baru. Nechtěl nic k pití, ale peníze. V tu chvíli chyběla pouze střelba z koltů. Rozhostilo se všude zlověstné ticho, napětí, které se dalo doslova krájet. Barmanka zírala na lupiče jako na zjevení. Byla jako v hypnóze, dokonce ochotna mu vydat peníze. Ale bandita si to v poslední chvíli rozmyslel. Rychle se otočil na podpatku a vyběhl ven z baru. To celé sledoval jeden návštěvník, který v sobě našel notnou dávku odvahy a banditu začal pronásledovat. Nakonec na lapku nasměroval strážce zákona. Ti ho okamžitě dopadli a zadrželi.

 

V pátek 6. prosince, krátce před půlnocí, došlo v jednom z herna barů v krajském městě k loupežnému přepadení. Maskovaný osmadvacetiletý muž vešel do baru a pod pohrůžkou násilí se na obsluhující ženě domáhal vydání peněz. V baru však nebyla žena sama. Vše sledoval zákazník, který, když bandita od svého jednání upustil a vydal se na útěk, nelenil a vyběhl za ním. Při pronásledování si všiml projíždějícího auta policistů, kteří ho ihned zaregistrovali, dojeli k muži, který jim vše popsal. Samotné dopadení lupiče nechal v rukou strážců zákona. Policisté se vydali ulicí, kterou jim pronásledovatel popsal a za několik vteřin muže dopadli. Ten pak putoval do policejní cely. Následně si z rukou kriminalistů převzal obvinění ze spáchání trestného činu loupeže.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace