Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Magistrát opraví chodníky v Rokycanově ulici v Husově kolonii

 Autor: Jitka Welzlová, Město České Budějovice

    Autor: Jitka Welzlová, Město České Budějovice

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Nevyhovující asfaltový povrch chodníků v ulici Rokycanova v Husově kolonii o celkové ploše 960m² bude odstraněn a nahrazen novým. „Dojde i na výměnu stávajících silničních obrubníků, osazení odvodňovacích žlabů, úpravu podkladních vrstev, pokládku prvků pro nevidomé v červené barvě, vyrovnání šoupat a kanalizačních vpustí. Výměny se dočká také veřejné osvětlení,“ popisuje rozsah prací v termínu od 20. května do 8. července náměstek primátora Ivo Moravec. Opravu za 2,3 miliony korun bude provádět firma Reno Šumava.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace