Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country tancování

    středa 20.11 10:00 - Písek, KD

  • Géniové světové hudby v klavírních proměnách

    středa 20.11 19:00 - Písek, Trojice

    Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře.

Zobrazit všechny události
 

Místo sexuálních hrátek přišel o peníze a doklady

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Jednašedesátiletý muž tentokrát neodcházel z restaurace sám. Měl sebou společnici, která se k němu hodně vinula. Nakonec ho začala lákat k sexuálním hrátkám v trávě, v parku Na Sadech. Muž podlehl. To se mu však stalo osudným, protože ze křoví okamžitě vyskočil kumpán podařené společnice a násilím mu ukradl peněženku.

Českobudějovičtí policisté hledají vykutálený párek lupičů, kteří pod záminkou sexuálních hrátek oloupili muže v centru krajské metropole. Stalo se to v pátek 11. října, a to kolem jedenácté večer. Do parku Na Sadech, u Kanovnické ulice, vylákala žena jednašedesátiletého muže, kterého doprovázela z restaurace, k sexuálním hrátkám v trávě. V okamžiku, kdy muže zavedla ke křoví, tak z něho vyskočil její kumpán a muže napadl. Prošacoval ho a ukradl mu peněženku s finanční hotovostí a doklady. Sexuchtivý jednašedesátník měl vlastně štěstí v neštěstí, protože se nebránil, tak mu párek lupičů nic neudělal, ale s lupem zhruba za sedm tisíc korun zmizel.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace