Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Mladí budějovičtí hudebníci se představí v knihovně

Knihovna na Lidické , Autor: Archiv

Knihovna na Lidické     Autor: Archiv

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Pravidelný pořad v Jihočeské vědecké knihovně seznamuje s budějovickými talentovanými muzikanty. Tentokrát vystoupí v audiosále v pobočce na Lidické soubor Trio À Vent. Členové Martina Kaňková hrající na příčnou flétnu, Vojtěch Podroužek hrající na hoboj a Kateřina Hynková hrající na klarinet jsou absolventy konzervatoří a hudebních vysokých škol. Jejich repertoár obsahuje skladby z různých slohových období v původním i upraveném znění. Hudební zážitek si můžete dopřát v pondělí od 19 hodin. Vstup je zdarma a není podmíněn členstvím v knihovně.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace