Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Mokrý batoh ho usvědčil. Muž si nesl kapry od Vrbenských rybníků

ilustrační snímek

ilustrační snímek

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Dva muži si chtěli zřejmě o víkendu ulovit něco dobrého k snědku, ale jejich plán nakonec nevyšel. V sobotu u rybníka Černiš spatřili strážníci podezřelé a především uviděli, jak jednomu z nich kape z batohu na zádech voda.

 

Když městská policie vyzvala jednoho z mužů, aby se prokázal, bylo hned jasno. Jakmile sáhl sedmačtyřicetiletý muž z Jihlavska do batohu pro doklady, byla vidět uvnitř igelitová taška s rybami. S devětapadesátiletým "komplicem" z Českých Velenic se přiznal, že ulovili tři kapry v Černiši.

Mužům nyní hrozí pokuta až ve výši třicet tisíc korun. O události byl informován zástupce Lesů a rybníků Českých Budějovic.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace