Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Motor vyzkouší další dva mladíky – Čecha a Ukrajince

Jan Havel. , Autor: piratichomutov.cz

Jan Havel.     Autor: piratichomutov.cz

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Posilování nekončí. O místo v sestavě ČEZ Motoru České Budějovice se během přípravy na ledě budou ucházet další dva mladí hráči, kteří dostanou zkušební try-out smlouvu. O šanci v útoku a zájem kouče Prospala se porve dvaadvacetiletý Jan Havel, jenž naposledy působil v extraligovém Chomutově a nejvyšší soutěž si v minulosti vyzkoušel v pár zápasech také za pražskou Spartu. O návrat na český led se pak pokusí rovněž ukrajinský obránce Ivan Lytvynov. Osmnáctiletý bek působil dlouhá léta v mládežnických týmech pražských Letňan, kde se potkal třeba se současnou oporou ČEZ Motoru Václavem Karabáčkem. Poslední sezonu strávil ve Finsku, kde hrál druhou nejvyšší soutěž.


Stále navíc vedení klubu pracuje zejména na posílení obranných řad. Dohoda s novým brankářem, který po boku Jana Strmeně nahradí Petra Kváču, jenž vyslyšel volání mistrovského Třince, už je rovněž hotová. Vzhledem k domluvě s jeho stávajícím mateřským klubem ale zatím ČEZ Motor s prozrazením konkrétního jména čeká.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace