Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio Tones

    Čtvrtek 14.11 19:00 - Kaple sv. Maří Magdaleny, Kostelní I / 20, Jindřichův Hradec

    Koncert.

  • Ronley Teper & The Lipliners

    Čtvrtek 14.11 19:30 - Dada Club Kasper, Kostelní 73, Jindřichův Hradec

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Motor vyzkouší kanadského syna slavného otce

 Autor: barriecolts.com

    Autor: barriecolts.com

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Zkušební try-out a šanci zabojovat o místo v kádru budějovického Motoru dostal od trenéra Václava Prospala jedenadvacetiletý útočník Ben Hawerchuk. Že vám to jméno něco říká? Není divu. Mladý Kanaďan, který odehrál posledních pět sezon za Barrie Colts v juniorské OHL, je synem Daleho Hawerchuka, člena Hokejové síně slávy, dvojnásobného vítěze Kanadského poháru a borce, který v NHL a Stanley Cupu odehrál 1285 duelů a posbíral 1508 kanadských bodů! Právě zkušený Dale v Barrie svého syna koučoval a rok od roku se po jeho boku zlepšoval. V uplynulé sezoně už patřil mladý Ben Hawerchuk mezi opory mužstva a připsal si v 62 zápasech celkem 50 kanadských bodů za 27 branek a 23 asistencí.


Díky severoamerickým kontaktům trenéra Václava Prospala přijde Hawerchuk do letní přípravy Motoru a zabojuje o své místo v sestavě. Nutno podotknout, že na ofenzivních postech bude pořádný přetlak a dá se očekávat i zúžení kádru, aktuálně má Motor celkem 21 forvardů!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace