Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tradiční benefiční vánoční koncert

    pondělí 16.12 18:00 - Písek, Trojice

  • Izrael - Po stopách Ježíše Krista

    pondělí 16.12 10:00 - Písek, Senior Point

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Motoru došla trpělivost a předčasně ukončil smlouvu s útočníkem Filipem Vlčkem

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Hokejový útočník Filip Vlček po necelých dvou sezonách končí v budějovickém Motoru. Talentem bohatě políbený hráč bohužel opět řeší osobní problémy, kvůli kterým byl na čas vyřazen z kádru už v průběhu minulé sezony. „Pokud podstoupí odborné a dlouhodobé léčení, nevylučujeme, že mu jsme ochotni nabídnout například zkušební smlouvu. Ale za současné situace se naše cesty musí rozejít,“ vysvětlil jasný důvod ukončení spolupráce pro klubový web generální manažer Stanislav Bednařík. Filip Vlček odehrál za dvě sezony v budějovickém Motoru celkem 83 zápasů, ve kterých nastřílel 20 gólů a na dalších 19 přihrál.


Kdo dorazí?
Od zítřka se dají očekávat i první informace o možných příchodech pro příští ročník. Začátkem května jsou totiž volní všichni hráči na trhu, kteří měli platné smlouvy do konce dubna, kdy oficiálně končí hokejový ročník. O případných posilách Motoru vás budeme informovat.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace