banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Den s Lesy ČR

    neděle 15.9 13:00 až 16:00 - Helfenburk, začátek na parkovišti

    Soutěže pro děti, dovednostní soutěže, opékání špekáčků.

  • O pejskovi a kočičce - činoherní pohádka

    neděle 15.9 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 

Můžete pomoci. Policisté hledají svědky smrtelné nehody motocyklisty u Vodňan

Úterní nehoda na Vodňansku , Autor: Policie ČR

Úterní nehoda na Vodňansku     Autor: Policie ČR

STRAKONICKO – Strakoničtí kriminalisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při objasnění úterní tragické dopravní nehody, ke které došlo kolem 16.33 hodin na silnici I/20 v km 185,800 v katastru obce Újezd nedaleko Vodňan. Při události zemřel osmačtyřicetiletý řidič motocyklu, který se srazil s nákladním vozidlem. U jeho řidiče provedli policisté dechovou zkoušku a také zkoušku na přítomnost jiných návykových látek, obě byly negativní.

 

„V souvislosti s touto nehodou žádáme případné svědky, kteří jeli v inkriminovanou dobu ve směru od Vodňan na České Budějovice a mohli tak nehodu vidět, aby se obrátili na policii, konkrétně na telefonní číslo strakonických kriminalistů 725 731 288 nebo přímo na linku 158. Vaše svědectví může policistům pomoci objasnit přesnou příčinu a průběh této tragické dopravní nehody. Za pomoc předem děkujeme," uvedla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace