Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Na Budějovicku se ráno srazila tři vozidla, pět lidí je v nemocnici

 Autor: PČR

    Autor: PČR

AKTUALIZOVÁNO - 13.8.2013 13:53

ČESKOBUDĚJOVICKO – Dnes v noci se stala vážná dopravní nehoda u Vitína, při které se srazila tři vozidla. Pět zraněných odvezla zdravotnická záchranná služba do českobudějovické nemocnice.

Dnes po půlnoci jel sedmadvacetiletý řidič se Škodou Octavia po silnici I./3, ve směru od Českých Budějovic na Tábor. U Vitína, při projíždění levotočivé zatáčky, nezvládl vozidlo a přejel do protisměru, kde se střetl s nákladním autem Iveco. Po nárazu přejel řidič Iveca vlevo mimo komunikaci a skončil v lese, kde narazil do několika vzrostlých stromů. Řidič Octávie se bezprostředně poté ještě střetl se Škodou Felicia, jedoucí ve směru na České Budějovice. Při nehodě došlo ke zranění pěti osob, a to řidiče Octávie, řidiče nákladního Iveca, řidiče a dvou spolujezdců ze Škody Felicia. U všech řidičů byla provede negativní dechová zkouška na alkohol. Všichni zranění byli záchrankou převezeni do českobudějovické nemocnice. Komunikace byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena, policisté dopravu odkláněli přes přilehlé obce. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace