Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Smíšený pěvecký sbor Schola Všech svatých

    pondělí 22.4 15:00 - Bavorov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • Velikonoční hraní na kantely

    pondělí 22.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Hraní na kantely (vytvořené při akcích ŠK), případně i další nástroje ve spolupráci se spolkem Spona. K hraní, zpěvu nebo jen k poslechu zveme širokou veřejnost.

Zobrazit všechny události
 

Na českobudějovickém náměstí hořelo BMW

 Autor: Archiv HZS

    Autor: Archiv HZS

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Osmdesátitisícovou škodu způsobil požár, který na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích v pátek 22. března ve večerních hodinách poničil osobní auto značky BMW.

 

Požár se ještě před příjezdem hasičů pokusili lidé uhasit přenosnými hasicími přístroji z blízké kavárny a také z autobusu městské hromadné dopravy. Když k požáru přijeli českobudějovičtí profesionální hasiči, hořelo auto v motorové části. Hasiči nasadili dva vysokotlaké proudy, kterými dostali požár do tří minut pod kontrolu. Páčidlem otevřeli kapotu auta a hydraulickými nůžkami přestřihli zámek, aby auto mohli řádně dohasit.

Interiér vozu se díky rychlému zásahu českobudějovické jednotky podařilo uchránit. Úplnou likvidaci požáru velitel zásahu nahlásil v 20.01 hodin. Při požáru nebyl nikdo zraněn, příčina vzniku požáru je v šetření.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace