Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

  Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

  Odborná přednáška.

 • Čtenářský klub

  Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

  Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Na mol opilá žena se u sportovní haly netrefila mezi zaparkovaná auta

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Českobudějovičtí policisté dnes zveřejnili informace o páteční nehodě u českobudějovické sportovní haly. Havarovala tu jednapadesátiletá žena, která se nedokázala trefit mezi zaparkovaná auta a svým Oplem Zafira poškodila Ford Focus. Policisté z ní cítili alkohol a tak ji nechali dýchnout. „Přístroj Dräger vykázal bezmála 2,8 promile alkoholu a to potvrdil i po pár minutách opakovaný test. Ženě byla zakázána další jízda a zadržen řidičský průkaz,“ řekl policejní mluvčí Milan Bajcur. Obvinění si žena převzala včera.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • tom 

  Reagovat

   

  Ani se jí nedivím, aut je všude plno, někdy nelze ani projít

  Vloženo 15.5.2019 10:02:03

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace