Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Beseda.

  • Bachata pro začátečníky

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Nábor na asistenty strážníků vyhlášen. Mají znát Máj

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Magistrát dnes zveřejnil zprávu, že na služebnu Městské policie v ulici Jaroslava Haškova č. 2 mohou od středy 31. července přicházet zájemci o práci asistenta prevence kriminality. Náplní práce budou společné pochůzky a úzká spolupráce se strážníky.

Své přihlášky se stručným životopisem mohou zájemci podávat ve všedních dnech od 7.30 do 15.00 Václavu Supovi nebo na přestupkovém oddělení městské policie v úředních hodinách. Přihlášku je možné zaslat rovněž elektronicky na mailovou adresu supv@c-budejovice.cz.
Ministr vnitra Martin Pecina přislíbil při své nedávné návštěvě Budějovic peníze na čtyři tyto asistenty. Magistrát na otázku, zda hledá romské asistenty městské policie, popřel, že by tyto spolupracovníky strážníků hodlal vybírat jen z romské komunity. „Přihlásit se může každý. Důležité je, aby znal sídliště Máj,“ uvedla mluvčí magistrátu Jitka Welzlová.
Libuše Kolářová

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace