Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Nedávná tragédie u Kamenného Újezdu má další oběť

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ČESKOBUDĚJOVICKO – Policie dnes zveřejnila nové informace k nehodě, která se stala 15. května večer na hlavním tahu I/3 u Kamenného Újezdu. Podle prvních informací policisté předpokládali, že řidič (1990) z Větřní s vozidlem BMW jel směrem na České Budějovice a ze zatím nezjištěných příčin přejel do protisměru a střetl se s vozidlem VW Tiguan.

 

Posádka Tiguanu, muž a žena utrpěli při střetu lehčí zranění a byli po základním ošetření na místě zdravotnickou záchrannou službou převezeni do nemocnice. Řidič vozidla BMW při nehodě zemřel. Jeho spolujezdec utrpěl těžké zranění a byl v nemocnici. Dnes policie informovala, že na následky zranění zemřel i spolujezdec řidiče BMW a stal se pětadvacátou letošní obětí jihočeských silnic.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace