Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Trio SOČR ~ Píseň písní

  neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

  Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

 • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

  neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Nejdřív uráželi ochranku, pak zaútočili injekční jehlou

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Přesile se musel ubránit pracovník ochranky zdravotnického zařízení. Ve středu 11. března ráno ho ve vstupní hale začal slovně napadat šestatřicetiletý muž a jeho o čtyři roky starší společník. A nezůstalo jen u nadávek. Mladší z mužů najednou vytáhl injekční jehlu s odkrytým hrotem a rozmáchl se proti ostraze. Napadený na nic nečekal a sám se aktivně bránil útoku. Nakonec přivolaní policisté oba agresory zadrželi. Případ se nyní řeší jako výtržnictví.

 

 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • michaela2386 

  Reagovat

   

  Dobrý den, nestalo se to spíše odpoledne, cca v 16hod na pol.Jih? V tu dobu jsem seděla v čekárně u své lékařky a z chodby se ozýval hlasitý křík nějakého muže, až všichni z čekáren vyčuhovali, co se to tam děje.

  Vloženo 13.3.2015 11:50:46

  • odpověď 

   Reagovat

    

   ne, bylo o u vás doma

   Vloženo 13.3.2015 13:20:12

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace