Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

O víkendu se znovu uzavře křižovatka ulic Mánesova a Novohradská v Budějovicích

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Během nadcházejícího víkendu od 11. do 12. listopadu se bude opakovat úplná uzavírka silnice II/156 v místě křižovatky ulic Mánesova a Novohradská, stejně jako před týdnem. Důvodem jsou výkopové práce potřebné pro následné stavební úpravy vodovodu a kanalizace.

Objízdná trasa:

Pro vozidla do 6 t a MHD – vozidla jedoucí po Mánesově ulici pojedou dále ulicemi Čechova, Křižíkova, Fr. Halase a J. Dietricha zpět do ulice Novohradská.

Pro vozidla nad 6 t – vozidla jedoucí po ulici Mánesova budou pokračovat dále po Nádražní, Generála Píky, silnice II/157, ulice Vodní, Plynárenská, Dobrovodská, U Lávky, silnice II/156.

Objízdná trasa pro autobusy veřejné linkové dopravy – autobusové nádraží – Dvořákova – Žižkova tř. – Čechova – Křižíkova – J. Dietricha – Novohradská.

 Zrušení a přesun zastávek MHD:Zrušeno obousměrně bez náhrady - zastávka „Dopravní podnik“.Zastávka „Družstevní dům“ bude obousměrně dočasně přemístěna do ulice J. Dietricha 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace