Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country tancování

    středa 20.11 10:00 - Písek, KD

  • Géniové světové hudby v klavírních proměnách

    středa 20.11 19:00 - Písek, Trojice

    Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře.

Zobrazit všechny události
 

Od letiště ukradli Volkswagen Crafter

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

ČESKOBUDĚJOVICKO – Ztratila se bílá dodávka Volkswagen Crafter, registrační značky 6C3 3294, která byla zaparkovaná v pátek 29. listopadu na volné ploše u letiště Hosín. Včera, v pondělí 2. prosince, majitel zjistil, že dodávku někdo ukradl. Od té chvíle se rozjela velká pátrací akce. Dnes hlubocká policie žádá veřejnost a média o pomoc při hledání vozidla.

 

Policisté z Hluboké nad Vltavou žádají širokou veřejnost o pomoc při pátrání po odcizeném užitkovém autě Volkswagen Crafter, bílé barvy, registrační značky 6C3 3294. Zloděj auto ukradl někdy v době od pátku 29. listopadu do pondělí 2. prosince na volné ploše u letiště Hosín.

„Kdo by měl jakékoli informace k pohybu vozidla, ať oznámí tyto skutečnosti na obvodním oddělení Hluboká nad Vltavou, tel. 974 226 730 nebo přímo na linku tísňového volání 158,“ vyzval tiskový mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace