banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Opilec si na sebe zavolal strážníky. Tvrdil, že chce napadnout manželku

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Moc často se asi městské policii nestává, aby se jim někdo sám od sebe udával. V sobotu 18. června však na operační středisko strážníků v Budějovicích zavolal muž, který uvedl, že začíná být agresivní a chystá se ublížit své manželce. K němu domů do Loucké ulice vyjeli městští strážníci.

 

Dveře městským policistům dotyčný otevřel bez přemlouvání, ale hlídce sdělil, že v bytě není nikdo jiný. V bytě byl vidět pouze rozbitý konferenční stolek a střepy skla. Jak se ukázalo, nikdo další v bytě nepřebýval.

„Sedmadvacetiletý muž náhle nasměroval svou agresivitu proti strážníkům, které si sám přivolal a zahrnul je sprškou urážek. Strážníci vyzvali mladého muže, aby zanechal svého protiprávního jednání. Na výzvy však nereagoval a svou agresivitu stále stupňoval. Strážníci proti muži použili donucovací prostředky a nasadili mu služební pouta,“ popsal událost David Štýfal, mluvčí městské policie.

Jeho další cesta vedla na protialkoholní záchytnou stanici, kde byl podroben orientační dechové zkoušce na alkohol s výsledkem zhruba dvou promile.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace