banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Mosty

  sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

  Art festival.

 • Tata boys

  sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Petr Dlask: Vrátit český cyklokros na medailové pozice nebude nic jednoduchého

Trenér české cyklokrosové reprezentace Petr Dlask. , Autor: Josef Janda

Trenér české cyklokrosové reprezentace Petr Dlask.     Autor: Josef Janda

JIŽNÍ ČECHY - Trenér české cyklokrosové reprezentace Petr Dlask zhodnotil v rozhovoru pro Jihočeské týdeníky uplynulé mistrovství světa v cyklokrosu. Jak hodnotí výsledek české reprezentace? Proč se poprvé za jeho čtyřletého působení u nároďáku nepovedlo přivézt z Dánska medaili? Proč se největším nadějím Kopeckému a Czeczinkarové nepodařilo zajet ještě lépe? Jak hodnotí výsledky českých legend Kateřiny Nash a Táboráka Michaela Boroše? Jak těžká bude cesta českých reprezentantů k medailím v budoucnu? V čem je český cyklokros oproti světové špičce pozadu? A co říká na zvýšený zájem televizních diváků o cyklokros, kterých oproti předešlé sezoně přibylo o padesát procent?

 

Jak celkově hodnotíte výsledky a výkony české reprezentace na mistrovství světa v cyklokrosu?

Vzhledem k tomu, že jsme nezískali žádnou medaili, tak bylo mistrovství neúspěšné. Na druhou stranu jsme viděli i dobré výkony, dobře se předvedl například Tomáš Kopecký. Celkově jsme ale trošku zaostali.

S týmem jste byl jako trenér na mistrovství světa počtvrté. Poprvé jste ale odjížděl bez medaile. Proč to letos nevyšlo?
Počítal jsem, že...

Celý rozhovor s reprezentačním trenérem Petrem Dlaskem čtěte ve středu ve všech tištěných vydáních Jihočeských týdeníků.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • """ 

  Reagovat

   

  Trošku??? jsme zaostali.To nám pan Dlask teda řekl novinku. To ví každý, nemusí být reprezentačním trenérem a ví že ne trošku, ale rapidně! Kopecký je výjimka proto, že od mala trénuje v Nizozemsku. Kdyby ho vychovávali odborníci tady, tak dopadne jako ostatní. A oslavovaný Boroš má tak maximálně na 15-20 místo v závodech SP a na MS a Nesvatba a ostatní tak okolo 40. místa. Pokud si tedy p. Dlask
  myslí že jsme trošku zaostali, dobře mu tak. S takovým přístupem a konstatováním to v budoucnu bude ještě horší.

  Vloženo 13.2.2019 07:39:41

  • ??? 

   Reagovat

    

   To není jen o Dlaskovi, ale o celém slavném ČSC...

   Vloženo 14.2.2019 11:01:09

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace